במהלך שעות הרכיבה כביש 12 סגור לתנועת רכבים. על מנת לאפשר לרצי השלשות להגיע לנקודת ההחלפה רכיבה-ריצה בנטפים (להלן: T2) וכן לעודד קהל לבוא ולעודד את הספורטאים בנקודת סיום הרכיבה ובמחצית המרחק למשתתפי ישראמן 226, אנו נפעיל שרות הסעות ללא תשלום מאזור המלונות ל-T2 וחזרה. בדרך חזרה לאילת יהיה ניתן לרדת גם בכיכר מרידיאן בה עוברים הרצים מספר פעמים בהתאם למקצה.

שעות יציאת ההסעה מאזור המלונות ל-T2

החל מ- 9:00 ועד 11:30 כל חצי שעה ולאחר מכן כל שעה. הסעה אחרונה יוצאת בשעה 15:30. יש לקחת בחשבון שמשך הנסיעה עשוי להגיע לעד שעה עקב העומסים בעקבות חסימות כבישים והנסיעה האיטית על מסלול התחרות.

שעות יציאת ההסעה מ-T2 לאילת

החל מ- 10:00 ועד 13:00 כל חצי שעה ולאחר מכן כל 45 דק'. הסעה אחרונה יוצאת בשעה 17:30.

כשרות לספורטאים ומלוויהם, אנו נאפשר הזמנה מוקדמת של כרטיסי נסיעה לשעה מוגדרת. ללא כרטיס מוזמן תתאפשר הנסיעה על בסיס מקום פנוי בלבד. כל משתתף יכול להזמין עד 5 כרטיסים בשעה אחת בלבד. כרטיסי הנסיעה יחולקו יחד עם ערכות המשתתף. הנהלת ישראמן שומרת לעצמה את הזכות להקדים את שעת ההסעה המוזמנת בהתאם למילוי אוטובוסים.

רצי שלשות שימו לב

 מי שלא יזמין לבד כרטיס אנו נזמין עבורו הסעה לשעה מוקדמת. הנהלת ישראמן אינה מחוייבת למצוא פיתרון למי שלא יתייצב בזמן לשעת ההסעה שנקבעה עבורו.

חשוב – שרות הזמנת הכרטיסים הוא שרות לרווחתכם. אנא עיזרו לנו לשמור על השרות ללא תשלום והזמינו כרטיסים רק עבור מי שבאמת מתכוון להשתמש בהסעה. במידה ויש שינוי אנא עדכנו את הזמנתכם.

הזמנת כרטיסים אפשרית לספורטאים רשומים בלבד.

כרטיסי הנסיעה המוזמנים יצורפו לערכת ההרשמה האישית. החלפת כרטיסים ע"ב מקום פנוי והחזרת כרטיסים שאין בהם צורך תתאפשר בעמדת המודיעין.

איך להזמין הסעות במערכת אונליין?

הסבר על המערכת:

כדי להכנס למערכת למטה יש צורך בהתחברות LOGIN באמצעות ת.ז או חשבון פייסבוק/גוגל שאיתם נרשמת לתחרות. (כל ניסיון התחברות עם פרטים לא מזוהים יובילו "לפתיחת חשבון" ותהליך זה לא תקין).

לאחר התחברות עליך לבחור את השעות הרצויות ומס' הכרטיסים (אנא בחרו במדוייק)

 

לאחר בחירת השעה הרצויה יש לגלול מטה לתחת העמוד וללחוץ על כפתור ירוק "הרשמה"